Royal Brand

Royal Brand to jsou jednoduché nákupy bez omezení. V naší nabídce najdete sortiment oblečení, obuv a doplňky více než 28 nejmódnějších světových značek. Mezi nimi jsou známé Tommy Hilfiger, Guess, Armani Jeans, Hugo Boss, Calvin Klein, Ralph Lauren, Versace, Guess by Marciano, Diesel a mnoho dalších předních světových značek.

Royal Brand je obchod, který nabízí široký výběr zboží. U nás nakoupí každý, protože v naší nabídce zahrnujeme pánské, dámské a také dětské kolekce všeho druhu od nejrůznějších značek. Rychle, bezpečně, a co je nejdůležitější – nákup aniž byste opustili domov.

Kromě tisíců dopodrobna popsaných a zfotografovaných produktů, zákazníci u nás najdou praktické rady a přehled nejnovějších trendů díky našemu newslatteru. Pravidelně spolupracujeme s experty z módní branže, abychom byli v obraze co je momentálně nejlepší.

Royal Brand jakožto pod název společnosti VPMPLZEN s.r.o.  byl založen v dubnu roku 2018 v České republice, kde také sídlí. VPMPLZEN s.r.o. provozuje internetový obchod Royal Brand, včetně krásného show roomu kde si můžete zboží vyzkoušet, projít se po našem prodejním oddělení a volně nakupovat. Společnosti je naše pobočka otevřena od 08:00 – 18:00, můžete si také objednat kousek z našeho eshopu a vyzvednout sis jej můžete na naší pobočce, kde je možné platit hotově včetně veškerých náležitostí a podmínek v České republice.

Navštivte nás také na našem

Youtube, Facebook, Instagram  

Sledujte nejnovější trendy, poznávejte nejoblíbenější světové značky a jejich nejnovější produkty.

https://www.royalbrand.cz/znacky/266/
+420 607 603 063
Infolinka Royal Brand je provozu v pracovních dnech od 08:00 - 17:00.
Online oddělení Royal Brand je v provozu v pracovních dnech od 08:00 - 22:00.
Show room je otevřen od 08:00 - 17:00 pouze v pracovních dnech.
KONTAKT E-MAIL
info@royalbrand.cz
Korespondeční adresa:
Dělostřelců 1210
Rokycany 337 01
IČ: 07048408
DOPRAVA ZDARMA
Při nákupu nad 2000 Kč Vám zboží doručíme zcela zdarma, bez veškerých poplatků.
ODESLÁNÍ JIŽ ZÍTRA
Zboží expedujeme obvykle do 24 hodin od učinění Vaší objednávky. Každá zásilka má přidělené své sledovací číslo.
Copyright © 2018 Royal Brand - všechna práva vyhrazena. Spolupracujeme s BECORP studio
Tvorba internetových obchodů